Костянтинівка

Костянтинівка отримала новий греко-католицький храм

У неділю, 22 грудня 2019 року, в місті Костянтинівці Донецької області освятили новозбудований храм на честь святителя Миколая Чудотворця. Чин освячення здійснив екзарх Донецький УГКЦ владика Степан (Меньок), який і очолив божественну літургію.

Разом із парохом отцем Віталієм Кестерем на святій літургії кир Степану співслужили отець Павло Федусів, ЧСВВ, ієромонах Йосиф, Згромадження Воплоченого Слова, отець-мітрат Василь Іванюк та отець Микола Крецул. Музичний супровід богослужіння здійснив хор Катедрального собору міста Коломиї. На довгоочікуване свято також численно прибули парафіяни та гості міста.

У своїй проповіді в часі святої літургії владика Степан наголосив на важливість храму для віруючої людини. «Саме у храмі ми, спільнота вірних, можемо спільно молитися, слухати проповідь слова Божого та звершувати євхаристію, тому направду, велику справу роблять ті, хто зводить рукотворний храм – місце, де оселяється Божа Слава».

Після урочистої літургії владика нагородив подячними грамотами активних парафіян, які особливо причинилися до будови храму. Окрему нагороду за вагомий внесок у розбудову церкви від екзарха Донецького отримав отець парох Віталій Кестер.

Храм в Костянтинівці освячений на честь Перенесення мощей святителя з Мир Лікійських у м. Барі — цю подію Церква вшановує 22 травня.